ДГ 167 "Малкият принц"
Детска градина в град София
Основно меню

ГРАМОТА ЗА УЧАСТИЕ В ИЗЛОЖБА

           Във връзка с организираната изложба на рисунки и макети по повод светлия християнски празник Великден, децата от ДГ № 167 „Малкият принц“ взеха активно участие и се представиха с вдъхновение, творчество и старание.

          За своето участие малките творци бяха отличени с индивидуални грамоти, връчени от кмета на район „Триадица“ – Димитър Божилов.

          В знак на признание за положените усилия, творческия подход и отличното представяне, ДГ № 167 „Малкият принц“ беше удостоена и с грамота за цялостен принос.