ДГ 167 "Малкият принц"
Детска градина в град София
Основно меню

ГРАМОТА - 1 МАРТ

            ДГ № 167 „Малкият принц“ беше удостоена с грамота от кмета на район „Триадица“ г-н Димитър Божилов за участие в традиционната изложба, организирана от районната администрация. В инициативата активно се включиха децата от всички възрастови групи на детската градина, които с много старание и творчество представиха своите произведения. Участието в изложбата донесе много положителни емоции и гордост както за децата, така и за техните учители.